Maak kennis met Ines Franke, voorgedragen als nieuw bestuurslid van SIR
Hierbij stellen wij graag Ines Franke aan je voor. Ines is werkzaam bij TotalEnergies Petrochemicals & Refining en is voorgedragen als nieuw bestuurslid van SIR namens deelnemersgroep A (Asset Owners) uit België. Zij zal hiermee Lieven van Riet opvolgen.
Het bestuur heeft er vertrouwen in dat Ines met haar kennis, ervaring en betrokkenheid een waardevolle bijdrage kan leveren aan de verdere ontwikkeling van SIR en de vertegenwoordiging van de Belgische asset owners. Bedrijven krijgen nog de gelegenheid om eventueel bezwaar te maken tegen deze voorgenomen benoeming.
Mocht je bezwaar hebben tegen deze benoeming, dan kun je uiterlijk 11 november 2026 een gemotiveerde schriftelijk bezwaar indienen via team@sir-safe.nl.
Na afloop van de bezwaartermijn wordt de benoeming definitief gemaakt.
Wil je ook veilig werken volgens de SIR richtlijnen?
Word vandaag nog SIR-deelnemer, versterk de veiligheid binnen de industriële reiniging en draag actief bij aan de verdere ontwikkeling van veilige werkmethoden en richtlijnen!